Filtracja spalin i mgły olejowej

W każdym dobrze prosperującym zakładzie pracy (i nie tylko) niezbędna jest dobra filtracja spalin i wentylacja, szczególnie jeżeli na co dzień mamy do czynienia ze oparami czy mgłą olejowa. Dlaczego? Jest to wyjątkowo szkodliwe dla, co najważniejsze, zdrowia pracowników jak i dla maszyn czy sprzętów. Te niebezpieczne substancje nierzadko się na nich osadzają co znacząco utrudnia pracę. Jak się przed tym chronić?

Filtrowentylacja.

Dobrym rozwiązaniem jest tak zwana filtrowentylacja do dymu i pyłu. W naszej ofercie znajdziecie różne opcje, które będziecie mogli dobrać indywidualnie do własnych potrzeb. Jak to działa? Jest to system wentylacji i filtracji powietrza w jednym. Najważniejsze w pracy tych maszyn są dokładne i dobre jakościowo filtry, które odpowiadają za cały proces. Posiadając taki sprzęt nie będziecie się musieli martwić o jakość powietrza w Waszym zakładzie czy podczas standardowych prac w garażu. Z troską o Wasze zdrowie oferujemy najlepszą wersję sprzętu do filtrowentylacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bliżej.

Filtry mgły olejowej.

Te maszyny sprawdzą się idealnie wszędzie tam, gdzie działają duże, przemysłowe maszyny. Produkcja mgły olejowej jest niestety skutkiem ubocznym niektórych prac. Bardzo ciężko jest temu zapobiec, ale jak się przed nią bronić? Oferujemy Wam specjalne i profesjonalne filtry do tego typu mgieł, które skutecznie zmniejszą jej ilość i oczyszczą powietrze. Co ważne, te urządzenia potrafią zrobić dla nas znacznie więcej. Z naszej niechcianej mgły powstaje w specjalnym bębnie olej, który dokładnie przefiltrowany jest gotowy do ponownego użycia.

Jak widzimy, filtracja spalin i mgły olejowej to bardzo ważny proces, którego nie możemy pomijać. Warto więc zainwestować w ten specjalistyczny sprzęt wszędzie tam, gdzie niezbędna jest filtracja. Nasza oferta obejmuje zarówno filtry mgły olejowej jak i filtrowentylacje. Nie wahajcie się – postawcie na własne zdrowie i zaopatrzcie się w nasz sprzęt już teraz!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9