Kotary i koce spawalnicze

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia ze spawaniem wie, że jest to wyjątkowo niebezpieczny proces, podczas którego należy zachować szczególną ochronę. Jak? Proponujemy Wam nasze kotary i koce spawalnicze, które idealnie zatroszczą się o Wasze bezpieczeństwo.

Jak działają?

Kotary spawalnicze to kurtyny wykonane ze specyficznej folii, która oddziela dwa stanowiska pracy. Podczas bezpośredniego kontaktu z ogniem, materiał nie pali się. Materiał z jakiego są zbudowane gaśnie całkowicie sam w przeciągu kilku sekund. Chroni to miejsce pracy przed możliwym pożarem. Można powiedzieć, że jest to podstawowe wyposażenie każdego spawacza. Dostępne mamy wiele wariantów zarówno rozmiarowych jak i kolorowych. Każdy znajdzie idealne dla siebie.

Koce spawalnicze działają na podobnej zasadzie. Kładziemy ja na miejscu lub przedmiotach, które znajdują się blisko powierzchni spawania, aby je skutecznie ochronić. Stosujemy je wtedy, kiedy istnieje jakiekolwiek ryzyko rozprzestrzenienia się ognia. Są one stworzone ze specjalnych, niepalnych materiałów, które ochronią każdą przestrzeń.

Jak dobrać koce i kurtyny spawalnicze?

Podczas wyboru koców i kurtyn spawalniczych trzeba zwrócić uwagę na rozmiar i jakość ich wykonania. Należy i warto zainwestować w te, których materiał jest dokładnie sprawdzony. Jeżeli wybierzemy inne, może mieć to poważne i nieodwracalne skutki. Czasami warto wybrać tą droższą opcję, która pójdzie w parze z dobrą jakością. Kolejnym ważnym aspektem jest rozmiar, szczególnie podczas wyboru kotar. Te źle dobrane mogą w pełni nie zakrywać chronionego przedmiotu lub obszaru. Dlatego do wyboru mamy różne wersje wielkościowe, które zadowolą każdego klienta.

Gwarantujemy, że każdy nasz produkt jest wykonywany z najwyższej jakości materiałów i wykonany z największą dokładnością. Z myślą o naszych klientach zapewniamy najlepsze wersje wszystkich produktów. Zapraszamy do zakupu!

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników