Kotary spawalnicze

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia ze spawaniem wie, że jest to wyjątkowo niebezpieczny proces, podczas którego należy zachować szczególną ochronę. Jak? Proponujemy Wam nasze kotary i koce spawalnicze, które idealnie zatroszczą się o Wasze bezpieczeństwo.

Jak działają?

Kotary spawalnicze to kurtyny wykonane ze specyficznej folii, która oddziela dwa stanowiska pracy. Podczas bezpośredniego kontaktu z ogniem, materiał nie pali się. Materiał z jakiego są zbudowane gaśnie całkowicie sam w przeciągu kilku sekund. Chroni to miejsce pracy przed możliwym pożarem. Można powiedzieć, że jest to podstawowe wyposażenie każdego spawacza. Dostępne mamy wiele wariantów zarówno rozmiarowych jak i kolorowych. Każdy znajdzie idealne dla siebie.

Jak dobrać  kurtyny spawalnicze?

Podczas wyboru i kurtyn spawalniczych trzeba zwrócić uwagę na rozmiar i jakość ich wykonania. Należy i warto zainwestować w te, których materiał jest dokładnie sprawdzony. Jeżeli wybierzemy inne, może mieć to poważne i nieodwracalne skutki. Czasami warto wybrać tą droższą opcję, która pójdzie w parze z dobrą jakością. Kolejnym ważnym aspektem jest rozmiar, szczególnie podczas wyboru kotar. Te źle dobrane mogą w pełni nie zakrywać chronionego przedmiotu lub obszaru. Dlatego do wyboru mamy różne wersje wielkościowe, które zadowolą każdego klienta.

Gwarantujemy, że każdy nasz produkt jest wykonywany z najwyższej jakości materiałów i wykonany z największą dokładnością. Z myślą o naszych klientach zapewniamy najlepsze wersje wszystkich produktów. Zapraszamy do zakupu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10