EXPERA KONTAKT

Kontakt

EXPERA zaprasza do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji o produktach oferowanych oraz dopasowania oferty do potrzeb. Zobacz naszą szczegółową ofertę wyposażenia. Dane kontaktowe do specjalisty przygotowującego dedykowane oferty:

TEL: 787019756

EMAIL: [email protected]

 

Kontakt do Biura Obsługi Klienta: 531539530

certyfikat rzetelna firma
Jesteśmy uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA

Konsultacje techniczne z konsultantem.

Zapraszamy do kontaktu z konsultantem za pośrednictwem czatu. Istnieje również możliwość zamówienia wizyty konsultanta w Państwa zakładzie produkcyjnym. Czasami takie spotkanie pozwala uzyskać szczegółowe informacje o Państwa potrzebach oraz poznać specyfikę indywidualnego procesu produkcyjnego. Im więcej wiemy o Państwa biznesie tym skuteczniej dobierzemy elementy oferty. Wizytę konsultacyjną można zamówić telefonicznie lub mailowo. W zależności od natężenia spotkań średni czas oczekiwania na przyjazd specjalisty EXPERA to od 7 do 14 dni. W związku z pandemią covid spotkania odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad związanych z bezpieczeństwem. Zdrowie jest sprawą priorytetową. Aby konsultacja techniczna była w pełni wykorzystana polecamy przesłać informację mailową zawierającą zakres Państwa potrzeb oraz w przypadku instalacji rzut pomieszczeń w Państwa budynku. Pozwoli to maksymalnie wykorzystać zarówno Państwa jaki i nasz czas. W czasie pandemii znacznie rozpowszechniła się również praktyka korzystania z innych elektronicznych komunikatorów. Istnieje możliwość umówienia się również na rozmowę na SKYPE. Rozwiązanie to wymaga co prawda dokładniejszego przygotowania informacji przed rozmową, ale jednocześnie czas oczekiwania na rozmowę jest krótszy.

Konsultacje EXPERA w ramach przygotowania wniosków o dofinansowanie z programu prewencji ZUS.

Niebawem rusza program dofinansowania na poprawę warunków pracy w ramach dotacji ZUS. W związku z tym że program cieszy się z roku na rok większą popularnością zachęcamy do wcześniejszego kontaktu w celu przygotowania oferty wyposażenia oraz usługi przygotowania wniosku o dofinansowanie przez specjalistów z EXPERA. Aby uzyskać więcej informacji wejdź w ten link i dowiedz się więcej o wymogach formalnych dotacji.