Filtracja pyłów i dymów - systemy odpylania

Coraz ważniejszym aspektem wyposażenia zakładów produkcyjnych jest odpylanie. Z roku na rok generujemy coraz więcej zanieczyszczeń zarówno w wodzie, jak i w glebie czy w powietrzu. Te ostatnie są szczególnie niebezpieczne dla naszego zdrowia, a nawet życia! Wiele obiektów przemysłowych produkuje ogromne ilości pyłów i cząstek stałych. Niezwykle ważne pozostaje odprowadzenie tego typu mikro substancji już u źródła, dzięki czemu nie zagrażają naszemu układowi oddechowemu. Proces usuwania tych małych cząsteczek określany jest profesjonalnie odpylaniem. Czynność ta jest absolutnie konieczna przy szlifowaniu, polerowaniu, transportowaniu i cięciu materiałów. Utrzymanie czystości w takich obiektach wiąże się z kolei z ogólnym, globalnym rozwojem handlu. Niektóre cząsteczki w powietrzu są nawet łatwopalne. Zasadniczo odpylacze dzieli się na dwie grupy; mokre i suche.

Sprzęt idealny dla amatora i profesjonalisty

Niekiedy nie jesteśmy w stanie ocenić jakiego odpylacza czy filtra potrzebujemy. Czasem boimy się zaufać nowym technologiom i uparcie trwamy przy starych sprzętach. Teraz to bardzo proste! W tej kategorii znajdziesz szczegółowo opisane produkty i dokładne instrukcje zastosowania każdego z nich. Gwarantujemy, że dobierzesz filtry, sprzęty cięższe czy element instalacji idealnie pod siebie, dzięki czemu praca stanie się łatwa, szybka i zdecydowanie przyjemniejsza! W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Napisz do nas, a nasi eksperci udzielą skrupulatnych i wyczerpujących odpowiedzi dotyczących odpylania.

Czego możesz się spodziewać?

Wiemy, że odpylanie jest niezwykle istotną i powszechnie wykonywaną czynnością w wielu zakładach produkcyjnych. W Expera dbamy przede wszystkim o zadowolenie i satysfakcję klientów z zakupionego sprzętu, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do jakości sprzedawanych produktów. Tym samym nie znajdziesz tu wadliwych elementów czy źle wykonanych detali. Certyfikowane sprzęty i akcesoria pochodzą jedynie od solidnych, europejskich marek. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość i klasę gatunkową.

Co tu znajdziesz?

Wierzymy, że sprzęty zawarte w tej kategorii znajdą zastosowanie w każdym zakładzie produkcyjnym. W naszej ofercie znajdziesz centralną filtrowentylacje do do dymu i pyłu spawalniczego czy cięcia i szlifowania metali. Dużą popularnością cieszą się także odciągi trocin czy elementy instalacji. Kolejnym hitem okazują się też filtry dostępne w zakładce. Proponujemy zarówno kompaktowe urządzenia, jak i większe, stacjonarne systemy ze specjalnymi funkcjami przydatnymi w procesie odpylania. Możesz sprawić już dziś, że twój zakład czy miejsce pracy będzie całkowicie czyste i bezpieczne dla każdego zatrudnionego pracownika. Gorąco zachęcamy do dokładnego zapoznania się z całym asortymentem!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7