Stoły spawalnicze

STOŁY SPAWALNICZE.

Stoły spawalnicze to specjalne stanowiska pracy, z których musi korzystać każdy stolarz. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed dostawaniem się szkodliwych substancji do dróg oddechowych pracownika. Znajdą swoje zastosowanie w każdym profesjonalnym warsztacie. Co ważne, w ostatnich latach cieszą się one ogromną popularnością. Na rynku mamy dostępnych wiele ich wersji: stoły spawalnicze modułowe, ECO, PLUS i PRO.

Stoły spawalnicze modułowe.

Taki sprzęt zdecydowanie sprawdzi się u specjalistów. Spełnia on wszystkie swoje funkcje i skutecznie sprawia, że prace spawalnicze przebiegają bezpiecznie. Co więc go wyróżnia? Jego cechą rozpoznawalną są (jak sama nazwa wskazuje) moduły, które możemy rozkładać w dowolny sposób, powiększając tym samym sam stół. Co za tym idzie, będzie on idealny podczas pracy z dużymi i nieporęcznymi gabarytami. Rozmiar stołu możemy dobrać indywidualnie do naszych potrzeb w zależności od rodzajów prac.

Stoły spawalnicze ECO, PLUS I PRO.

Tak jak wszystkie stoły spawalnicze, które znajdziecie w naszej ofercie, są one wykonane z dokładnością i dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Na pierwszy rzut oka wersje ECO, PLUS i PRO nie różnią się zbytnio od siebie. Zapewne każdemu specjaliście, który to teraz czyta włos na karku się jeży. Dlaczego?

Podstawowym aspektem, który różni te typy to tak zwana grubość blatu.

  • Stół spawalniczy pro: około 15 mm grubości.

  • Stół spawalniczy plus: około 12 mm grubości.

  • Stół spawalniczy eco: około 8mm grubości.

Dodatkowych różnic możemy doszukać się w ich przeznaczeniu. Mówi się, że wersja PRO jest stworzona dla profesjonalistów, a te ECO dla mniej zaawansowanych pasjonatów. Przeważnie różniącym je aspektem jest również wielkość. Opcja dla zawodowców jest największa, a najmniejsza wersja ECO.

Taki podział pomoże Wam dobrać odpowiedni rodzaj stołu spawalniczego, który spełni wszystkie Wasze potrzeby. Na naszej stronie znajdziecie każdy z nich! Serdecznie zapraszamy do zakupu, a zapewniamy, że będziecie zachwyceni!

Wyświetlanie 1–12 z 91 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 91 wyników