Filtracja Lotnych Związków Organicznych

Filtracja węglem aktywnym to proces znany nam już od dłuższego czasu. Jest on jednak nieustannie udoskonalany tak, aby odpowiadał wszystkim potrzebom. Każdy wie, że dokładna filtracja to podstawa. Użycie podczas tego procesu węgla aktywnego to bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki swoim właściwościom (głównie pomaga tu chemiczne zjawisko absorpcji) dokładnie usunie on lotne związki organiczne z powietrza, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu pracowników. Wybierając filtracje węglem aktywnym nie musisz się o to martwić. Na naszej stronie odnajdziecie wiele propozycji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego nasze produkty?

Oferowany przez nas filtr to wysoko jakościowy i bardzo łatwy w obsłudze produkt. Kasety, czyli jego główna i najważniejsza część, są odpowiedzialne za filtrację. W zasadzie to właśnie tam zachodzi proces oczyszczania powietrza. Co ważne, umożliwiamy Wam łatwe i intuicyjne dbanie o ten system. Jak? Można je łatwo wymieniać, a co za tym idzie, produkt będzie wam towarzyszył przez bardzo długi czas. W tak zwanym zestawie startowym oferujemy wam jeden, profesjonalny wkład, który można potem łatwo dokupić.

Mamy wam do zaoferowania różne warianty filtrów z węglem aktywnym w zależności od zasypu. 50 kg, 100 kg, a nawet 200 kg! Wybór należy tylko do was. Jako profesjonaliści chętnie wam doradzimy w wyborze idealnego wariantu. Jeżeli i Ty masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci czekają właśnie na Was!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3