Szczegóły konta

Logowanie

Nasz sklep z maszynami dostarczy Państwu wyłącznie sprawdzone rozwiązania z renomowanych marek . W szybki i łatwy sposób mogą Państwo dokonywać zakupów. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie. Polecamy skorzystać z naszych usług w ramach programu prewencji ZUS związanego z poprawą bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych. Więcej informacji o dotacji ZUS.

PROMOCJE EXPERA

W tym miesiącu polecamy skorzystać z promocji na nasze produkty z kategorii lakiernictwo. Posiadamy szeroki asortyment rozwiązań z najlepszych marek po rozsądnej cenie. Aby obejrzeć nasze propozycje zachęcamy do wejścia w link na naszej stronie prowadzący do kategorii Lakiernictwo.

LAkiernictwo EXPERA sklep z maszynami.

MISJA FIRMY – więcej jak sklep z maszynami.

Nasza firma powstała w celu dostarczania bezpiecznych rozwiązań do procesów produkcyjnych klienta. Zespół EXPERA nie skupia się wyłącznie na sprzedaży maszyn, ale również dokładamy wszelkich możliwych starań aby dostarczane przez nas rozwiązania były dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz warunków. Specjalizujemy się również w udzielaniu pomocy klientom w zakresie przygotowania finansowania Inwestycji. Posiadamy doświadczenie w współpracy z funduszami leasingowymi oraz kontakty do doświadczonych agentów. Praktyka w tworzeniu ofert dostosowanych do potrzeb finansowania powoduje że u nas możliwy jest leasing szerokiego zakresu asortymentu począwszy od koców gaśniczych na kabinach lakierniczych kończąc. Dla maksymalnej wygody klientów po uzyskaniu szczegółowych oczekiwań wobec usługi finansowej przygotowujemy propozycje funduszy do których należałoby skierować zapytanie. Kolejną usługą którą świadczymy jest tworzenie wniosków na dofinansowanie w ramach dotacji ZUS na poprawę warunków pracy. Zajmujemy się kompleksowo całym zagadnieniem – od dobru oferty wyposażenia po piecze nad realizacją formalności. Cieszymy się że dzięki naszej pracy Państwa biznes będzie bezpieczniejszy.

Słuchamy sugestii klientów

Jeśli mają Państwo sugestie, uwagi czy też pomysły na usprawnienie działania naszej firmy lub podniesienie poziomu obsługi bardzo prosimy o sugestie. Wierzymy że to Państwo pomagają nam budować markę EXPERA i wszelkie uwagi klienta, a zwłaszcza te krytyczne pozwalają nam uniknąć błędów w przyszłości. Z doświadczenia wiemy jak ważna jest komunikacja i w związku z tym uruchomiliśmy czat na naszej stronie. Wiemy że jest to jeden z najwygodniejszych sposobów na naszą wspólną komunikację.