Kompresory tłokowe

Kompresor tłokowy (inaczej: sprężarka tłokowa) to sprzęt znany ludziom od pokoleń. Dla wielu niezastąpiony i bezkonkurencyjny. Sam kompresor to sprzęt, który służy do sprężania powietrza i innych gazów. Można się z nią spotkać zarówno w dużych zakładach przemysłowych jak i we własnym garażu! To, co wyróżnia ten uniwersalny gadżet to (jak podpowiada nazwa) tłoki, które uruchamiają kompresor i umożliwiają sprężanie powietrza. W dalszej części dowiesz się więcej o budowie, wadach i zaletach jakie mają kompresory tłokowe.

Wady, zalety i działanie.

Działanie kompresorów tłokowych jest bardzo proste. Za sprężanie powietrza odpowiadają tłoki, które znajdują się wewnątrz maszyny i podczas jej działania pozostają w ruchu. Zalety tego typu sprężarek to na pewno łatwość obsługi, znana ludziom od dawna. Co ciekawe, w tego typu sprężarkach produkowane jest możliwe wytworzenie bardzo wysokiego ciśnienia. Jest ona dosyć tania w zakupie jak i podczas jakiejkolwiek naprawy. Jej wykorzystania możemy doszukać się w naprawdę wielu branżach – jest bardzo uniwersalna. Do jej wad zalicza się jej wielkość, wagę i nieporęczność. Bardzo ciężko ją przetransportować w inne miejsce. Najlepiej, żeby Wasz kompresor tłokowy miał własny, osobny kącik.

Sprężarka tłokowa jest naprawdę dobrym rozwiązaniem zarówno dla zakładów pracy jak i dla indywidualistów, którzy lubią majsterkować. Produkty, które odnajdziecie na naszej stronie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Są one wykonane profesjonalnie i z precyzją. Ceną jaką wam proponujemy nie obciąży Waszego budżetu – będzie wręcz przeciwnie! Masz jakieś pytania? Nie czekaj! Napisz do nas już teraz, a chętnie i szybko rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Kompresory tłokowe z najlepszych marek. EXPERA sklep z wyposażeniem dla firm produkcyjnych.

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników