Odciągi spawalnicze MOBILNE

Jak jednogłośnie wskazują zasady BHP, każde stanowisko pracy spawalniczej powinno być wyposażone w instalacje wentylacji. Zawód spawacza jest niestety w dużym stopniu narażony na tak zwane choroby zawodowe spowodowane wytwarzającym się trujących pyłów i zanieczyszczeń podczas pracy. Szczególnie narażone są więc drogi oddechowe; głównie płuca. Można jednak zniwelować niebezpieczeństwo poprzez stosowanie w miejscach pracy odciągów spawalniczych. Jak? Kupując właściwe odciągi spawalnicze.

Jak działają odciągi spawalnicze ruchome?

Jak każdy odciąg spawalniczy są one odpowiedzialne za zbieranie zanieczyszczeń i filtracje powietrza podczas spawania. Czym więc różnią się od tych podstawowych, stacjonarnych? Jak sama nazwa podpowiada, posiadając takie urządzenie możemy je bez przeszkód przemieszczać np. między stanowiskami, co w wielu sytuacjach jest ogromną zaletą. Przeważnie filtry mobilne są wyposażone w ramiona ssące (odpowiedzialne za zbieranie zanieczyszczeń), których długość możemy dobrać indywidualnie. Są łatwe w obsłudze, a ich gabaryty z pewnością nie przeszkodzą nikomu podczas prac spawalniczych.

Idealne rozwiązanie dla zakładów pracy.

Gdzie znajdą swoje zastosowanie odciągi spawalnicze ruchome? Oczywiście w zakładach pracy. Wygodne przemieszczanie maszyny między stanowiskami sprawi, że każdy pracownik będzie miał do dyspozycji własne, bezpieczne miejsce. Dodatkowo, kolokwialnie mówiąc – bardziej się to opłaca. Inwestując w jeden ruchomy sprzęt wydasz mniej niż płacąc za kilka stacjonarnych. Te same funkcje i efekty końcowe; różni je tylko mobilność.

Zapewniamy, że sprzęty, które Wam oferujemy zapewnią dobrą jakość i co najważniejsze – bezpieczeństwo pracownikom. Inwestując w nasze produkty macie pewność, że dzięki solidnemu wykonaniu będą one służyły Wam przez bardzo długi czas. Jeżeli nadal macie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie!

Wyświetlanie 1–12 z 41 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 41 wyników