Lakiernictwo

Lakiernictwo to szeroki dział przemysłu i motoryzacji, który od kilkunastu lat wykorzystuje coraz nowsze techniki stale się rozwijając. Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na pracę w tej profesji, a cała branża cieszy się niesłabnącą popularnością. Lakiernictwo w dużym uproszczeniu oznacza pokrywanie powierzchni powłokami lakierniczymi o różnym stopniu połysku i lśnienia. Fachowcy korzystają z tego zabiegu w celu podniesienia odporności między innymi stali, konstrukcji z metali szlachetnych czy elementów z tworzyw sztucznych. W tej kategorii znajdziesz cały potrzebny asortyment do wyposażenia nowej, profesjonalnej lakierni.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Wiele początkujących lakierników nie jest obytych z właściwymi sprzętami i nie do końca wie jaki asortyment wybrać. Każda kategoria dostępna w naszym sklepie jest szczegółowo opisana, a każdy produkt skrupulatnie przedstawiony, dzięki czemu bezproblemowo dopasujesz sprzęt pod swoje potrzeby. Ponadto, swoją ofertę kierujemy zarówno do zakładów produkcyjnych lakierujących na mokro, jak i na proszkowo. Dodatkowo uzupełniamy technologię, mającą zastosowanie w przemyśle lekkim i ciężkim. Zapewniamy niezbędny sprzęt lakierniczy producentom pojazdów wszelkiego rodzaju; w tym też pojazdów szynowych. Tym samym gwarantujemy, że znajdziesz tu wszystko czego dusza lakiernika zapragnie!

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Nie jesteśmy zwyczajnym sklepem internetowym. Liczy się dla nas przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie klientów – nie ich pieniądze. Tym samym oferujemy produkty solidnych, europejskich marek, które pozostają rzeczowe i wiarygodne. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego każdy sprzedawany produkt jest przetestowany i posiada niezbędne certyfikaty – w tym certyfikat CE oraz deklarację zgodności z przepisami krajowymi. Warto wziąć też pod uwagę przebieg procesów zabezpieczających, które bazują na lakierach na bazie rozpuszczalników. Taki skład jest niezwykle łatwopalny i zwiększa ryzyko zapłonu. Dzięki produktom z tej kategorii twój zakład spełni nie tylko wymogi ochrony przeciwpożarowej, ale również te dotyczące ochrony środowiska. Dodamy też, że spora część sprzętu posiada znaczek ATEX dopuszczający je do pracy w strefie wybuchu.

Sprzęty warte każdej złotówki

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą expera. Kategoria “lakiernictwo” z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej bezkompromisowego lakiernika. Znajdziesz tu nie tylko sprzęt ciężki, ale też przydatne akcesoria, które zdecydowanie skracają i ułatwiają każdą pracę. Kabiny, ściany lakiernicze, nawiewy, stojaki… czego chcieć więcej? Masz jakieś pytania? Nie wiesz czy sprzęt wpasuje się do Twojego zakładu? Napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania!