Wózki widłowe

Wózek widłowy, a właściwie wózek jezdniowy podnośnikowy to tak naprawdę specjalistyczny pojazd posiadający napęd silnikowy. Na pewno każdy z nas widział nie raz tą specyficzną maszynę wyróżniającą się widłami z jej przodu. To właśnie od nich pochodzi nazwa wózka.

Gdzie używa się tych wózków?

Większość z nas błędnie uważa, że są to sprzęty używanie tylko i wyłącznie w magazynach. Tak naprawdę ich zastosowanie możemy znaleźć praktycznie wszędzie. Zaczynając od wcześniej wspomnianych magazynów kończąc na branży transportowej czy budowniczej. Nierzadkim widokiem stają się tego typu wózki przewożące bagaże na lotniskach lub elementy wyposażenia domów podczas remontów. Ich kolejnego zastosowania możemy się doszukać nawet w rolnictwie, szczególnie w sadownictwie.

Rodzaje wózków widłowych.

Rodzajów tych sprzętów jest naprawdę dużo. Co za tym idzie każdy będzie mógł dobrać idealny, pasujący do własnych potrzeb. Oprócz podziału na funkcje, które może pełnić dany wózek możemy doszukać się też podziału na te spalinowe, elektryczne i mechaniczne. Tutaj też panuje całkowita dowolność. Dodatkowo panują różnice podczas typu ich kierowania. Wyróżniamy: wózki podestowe, kierowane zdalnie i te z fotelem dla kierowcy. Jak widzimy: do wyboru, do koloru. Każdy znajdzie wersję, która będzie mu najbardziej odpowiadać.

Wózki widłowe dla każdego?

Warto pamiętać, że wózki widłowe to nie sprzęt dla amatorów. Aby móc korzystać z takiej maszyny potrzebne są specjalne uprawnienia, które na to pozwolą. Nie jest to też mały wydatek, dlatego przed tak drogim wyborem warto poznać wszystkie ważne informacje na ich temat, aby dobrać najlepszy model, który spełni wszystkie nasze potrzeby. Trzeba dodać, że wózki widłowe idealnie sprawdzą się w każdym zakładzie pracy, gdzie w grę wchodzi wszelaki transport. Przyspieszą, uporządkują i znacząco usprawnią wszystkie działania związane z przewozem. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszą jakość, która idzie w parze z bardzo dobrą ceną. Zapewniamy, że nasze produkty spełnią wszystkie Wasze oczekiwania. Jeżeli pojawiły się Wam jakiekolwiek pytania, na które nie uzyskaliście odpowiedzi, zapraszamy do kontaktu z konsultantem!

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników